O nás

AUTODOPRAVA STRACHAN, s.r.o. je spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom pôsobiaca v doprave, špedícii a logistike.

Prepravu vykonávame v rámci celej Európskej Únie, Švajčiarska a Nórska. Tovar prepravovaný našimi jazdnými súpravami je poistený v hodnote 165 970 EUR. Naše vozidlá riadia skúsení a pravidelne školení vodiči s dlhoročnou praxou v medzinárodnej doprave.

2563426

najazdených kilometrov za rok

61

vozidiel k dispozícii

24

hodín denne podpora

4563

vybavených zákaziek ročne

Na trhu autodopravy pôsobíme od roku 1998. Za tú dobu sme prešli rozličnými zmenami, ktoré sa týkali aj organizačnej štruktúry a personálneho obsadenia pozícií. Po celý čas si uvedomujeme dôležitosť kvalitného obsadenia jednotlivých postov v našej spoločnosti.

Dnes takto jadro firmy tvorí tím aktívnych a schopných ľudí. Vďaka tomu naša spoločnosť dokáže výnimočne reagovať na každú požiadavku nášho zákazníka a napĺňať našu víziu:

„Naším cieľom je dlhodobo poskytovať vysoko kvalitné služby v oblasti nákladnej dopravy v rámci Európy.”

Filozofiou spoločnosti je teda vysoká spoľahlivosť, kvalita poskytovaných služieb, flexibilita a zodpovednosť. Pri svojej práci využívame moderné informačné a komunikačné technológie. S využitím GPS sledovania polohy vozidiel vieme vždy určiť, kde sa ktoré vozidlo nachádza a kedy bude náklad vyzdvihnutý a doručený.

Pre našich klientov aj vodičov máme zriadenú non-stop službu, vďaka ktorej je možné  nás kedykoľvek kontaktovať a vyriešiť každú situáciu.


Náš vozový park aktuálne tvorí 19 ťahačov značky SCANI, 42 ťahačov značky MERCEDES a návesy BERBER, SCHMITZ a KOGEL. Ťahače sú pravidelne v trojročných intervaloch obnovované a spĺňajú všetky technické parametre a medzinárodné normy EURO 5. Celý vozový park sa neustále snažíme prispôsobovať tak, aby čo najviac vyhovoval požiadavkám našich klientov.

Špecializujeme sa aj na prepravy megovými návesmi a na prepravu oceľových zvitkov muldovými návesmi.

Všetky naše prepravné súpravy sú vybavené systémom online monitoringu polohy prostredníctvom GPS satelitov. Zároveň je súčasťou modul na GSM komunikáciu vďaka čomu sú informácie o polohe ihneď odosielané k nám.

Toto nám poskytuje výhodu okamžitej informácie o polohe vozidla a možnosť rýchlej reakcie na aktuálne logistické požiadavky.

Certifikáty