O nás

STRACHAN AUTODOPRAVA, s.r.o. je spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom pôsobiaca v doprave, špedícii a logistike.

Prepravu vykonávame v rámci celej Európskej Únie, Švajčiarska a Nórska. Tovar prepravovaný našimi jazdnými súpravami je poistený v hodnote 175 000 EUR. Naše vozidlá riadia skúsení a pravidelne školení vodiči s dlhoročnou praxou v medzinárodnej doprave.

18 mil

najazdených kilometrov za rok

22

vozidiel k dispozícii

24

hodín denne podpora

3000

vybavených zákaziek ročne

Na trhu autodopravy sme pôsobili od roku 1998 ako fyzická osoba Miroslav Strachan. Za tú dobu sme prešli rozličnými zmenami, ktoré sa týkali aj organizačnej štruktúry a personálneho obsadenia pozícií. Po celý čas si uvedomujeme dôležitosť kvalitného obsadenia jednotlivých postov v našej spoločnosti.

Dnes takto jadro firmy tvorí tím aktívnych a schopných ľudí. Vďaka tomu naša spoločnosť dokáže výnimočne reagovať na každú požiadavku nášho zákazníka a napĺňať našu víziu:

„Naším cieľom je dlhodobo poskytovať vysoko kvalitné služby v oblasti nákladnej dopravy v rámci Európy.”

Filozofiou spoločnosti je teda vysoká spoľahlivosť, kvalita poskytovaných služieb, flexibilita a zodpovednosť. Pri svojej práci využívame moderné informačné a komunikačné technológie. S využitím GPS sledovania polohy vozidiel vieme vždy určiť, kde sa ktoré vozidlo nachádza a kedy bude náklad vyzdvihnutý a doručený.

Pre našich klientov aj vodičov máme zriadenú non-stop službu, vďaka ktorej je možné  nás kedykoľvek kontaktovať a vyriešiť každú situáciu.


Náš vozový park aktuálne tvorí 18 ťahačov značky SCANIA, 4 ťahače značky MERCEDES a návesy KOGEL, BERGER (ultra light nosnoť 25 t.). Ťahače sú pravidelne v trojročných intervaloch obnovované a spĺňajú všetky technické parametre a medzinárodné normy EURO 6. Celý vozový park sa neustále snažíme prispôsobovať tak, aby čo najviac vyhovoval požiadavkám našich klientov.

Špecializujeme sa aj na prepravy megovými návesmi a na prepravu oceľových zvitkov muldovými návesmi.

Všetky naše prepravné súpravy sú vybavené systémom online monitoringu polohy prostredníctvom GPS satelitov. Zároveň je súčasťou modul na GSM komunikáciu vďaka čomu sú informácie o polohe ihneď odosielané k nám.

Toto nám poskytuje výhodu okamžitej informácie o polohe vozidla a možnosť rýchlej reakcie na aktuálne logistické požiadavky.

Certifikáty